Tokat Valisi Sayın Mustafa Taşkesen ALKE Sağlık Ürünleri üretim tesisine ziyarette bulundu

16 Ocak 2014, Perşembe

Tokat Valisi Sayın Mustafa Taşkesen Tokat organize sanayi bölgesinde kurulu olan ALKE Sağlık Ürünleri üretim tesislerimize ziyarette bulundu.

 
Vali Taşkesen, üretim tesisimizi ziyaretinde ALKE Sağlık Ürünleri Genel Müdürü Sinan Keskin,  Fabrika Müdürü Ramazan Küçükel, Üretim Müdürü Haydar Dolu ve yetkilileri tarafından karşılandı.
 
Vali Taşkesen, Beta laktam ürünler için spesifiye edilmiş A binası başta olmak üzere üretim tesisine bağlı birimleri gezerek çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Burada Vali Taşkesen ve beraberindeki heyete, steril likid/toz beta laktam ürünler ve non-steril beta laktam ürünler hakkında bilgiler verildi.
 
Yetkililer, fabrikanın 9.000 m2 kapalı alan içinde, yıllık tek vardiya üzerinden, birbirinden separe farklı birimlerde, farklı ambalaj formlarında 40.000.000 ambalajlı ilaç üretimi için tasarlandığını ifade ettiler.
 
Vali Taşkesen, yeni yılda şirket yetkililerine ve fabrika çalışanlarına başarılı, sağlıklı ve huzurlu bir yıl geçirmeleri temennilerinde bulunarak üretim tesisimizdeki ziyaretini sonlandırdı.
 


 
 <